Një veturë përfshihet nga flakët në lagjen e Spitalit, parkingu i Interex-it rrethohet nga zjarrfikësit

Një veturë është përfshirë nga flakët në parkingun e marketit “Interex” në Lagjën e Spitalit në Prishtinë.

Ekipet e zjarrfikësve kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe kanë filluar përpjekjet për të shuar flakët.

Në pamjet e siguruara nga Nacionale shihen ekipet e zjarrfikësve të cilët duket se kanë ndalur përhapjen e mëtejshme të zjarrit.

Pamje:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights