Ndërron jetë Rrahim Zabërgja, zyrtar policor nga Vushtrria

Ka ndërruar jetë zyrtari policor nga Vushtrria, Rrahim Zabërgja.

Ndarjen e tij nga jeta e kanë njoftuar të afërm dhe familjar duke njoftuar se lamtumira e fundit të ndjerit do t’i jipet nesër më datë 04.03.2024 në fshatin Ropicë.

Njoftimi:

Me pikëllim të thellë e zemër të thyer, të dashur familjarë, miq e dashamirë, ju njoftojmë se sot në mëngjes u nda nga jeta … Rrahim Zabërgja. Varrimi bëhet nesër me datë 04.03.2024 në ora 12:00, në fshatin Ropic.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights