18.4 C
Pristina
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Ndërpritet emisioni, Olsi Jazexhi tenton të përleshet fizikisht me Enver Çoçajn. Nuri Bexheti mundohet ta qetësojë situatën – ja çfarë ndodh

Këtë të diele në emisionin më të ndjekur në vend, Kojshia Show, mysafirë ishin historiani Olsi Jazexhi, historiani Nuri Bexheti si dhe Enver Çoçaj nga levizja e Deçanit për Braktisjen e Fesë Islame.

Në këtë emision kishte debate të ashpra mes të ftuarve, ku në një pikë, ky debat arrinë deri në atë pikë sa Çoçaj e shanë me nënë historianin Jazexhi.

Madje, mes tyre për pak sa nuik kishte edhe përleshje fizike.

Për më shumë, shikoni emisionin më poshtë nga minuta 58:00.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights