18.8 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Nderim Neziri thotë se menaxherët i ndajnë këngëtarët nga gratë

Në një diskutim mbi skenën muzikore dhe funksionimin e artistëve në “label” dhe me nenaxher, Nderim Neziri në një moment deklaron se për shkak të strategjisë, ka menaxher që i ndajnë artistët e tyre nga gratë.

Ky mendim ka rrjedh gjatë një diskutimi në “The Elite Way”, teksa po flitej me këngëtarin Uki Latifi dhe për atë se pse ai ka vendosur të jetë artist i pavarur.

Neziri ka shtuar tutje se kjo nuk ndodh vetëm në Kosovë, pasi është një strategji e importuar nga jashtë, nga shoubizi internacional.

Deklarata e plotë në linkun më poshtë

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights