Ndahet nga jeta në moshë të re këngëtari nga Skenderaj, Avdyl Mziu

Është ndarë nga jeta në moshë të re këngëtari nga fshati Marinë e Skenderajt, Avdyl Mziu.

Ai ka ndërruar jetë pas një një sëmundje të shkurtër.

Lajmi për vdekjen e Avdylit u bë i ditur nga familjarët dhe miqtë e tij.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot nga ora 16:00 në fshatin Marinë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights