19.5 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Momenti kur sulmohet salla e koncerteve në Moskë

CNN raporton se pesë persona të armatosur e të veshur me veshje kamuflazhi kanë hapur zjarr me armë automatike ndaj personave që gjendeshin në sallën e koncerteve në Moskë, Crocus City Hall pranë Moskës.

Sipas raportimeve ka të vdekur dhe të plagosur në këtë incident.

Kanë dalë pamje nga vendi i ngjarjes se si personat e armatosur qëllonin drejt njerëzve.

Kujdes nga pamjet në vazhdim, përmbajnë pamje të ndjeshme.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights