Mirena: Veç në regjimin e Kurtit, policia jonë del në protesta për dinjitet

Ilir Mirena, analist i përhershëm në T7, ka komentuar protestën e sotme të pjesëtarëve të Njësisë Speciale Intervenuese dhe Sindikatës së Policisë së Kosovës.

Në shkrimin e tij, Mirena ka shkruar se vetëm në “regjimin e Albin Kurtit”, policia ka dalë në rrugë e në protesta.

“Asnjehere me pare. Veç ne regjimin e Albin Kurtit policia e jone del ne rruge, ne protesta per dinjitet dhe kushte me te mira jetese.” – shkroi Mirena, ndër të tjera.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights