26.7 C
Pristina
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Lokja qanë në zë: “O kuku për mu ma mbyti treni djalin 10-vjeç, nuk kam ma djem, kam mbetur vet”

Lokja Fetije Bega nga Ferizaj ishte protagonistja radhës në rubrikën “Porositë e Lokës”.

Ai tregoi tmerrin që përjetoi sa ishte e re dhe si mbeti e vetmuar.

Lokja tregon se nuk po ka guxim me tregu se jeton e vetmuar prej vajzave te saj.

Në këtë bisedë, ajo ka rrëfyer ditën më të rëndë në jetën e saj, kur treni ia kishte mbytur djalin e vetëm 10-vjeçar.

Rrëfimin e plotë të saj e gjeni në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights