Kurti mbjell sot pemën olimpike 2024

Kryeministri i vendit, Albin Kurti dhe presidenti i KOK-ut, Ismet Krasniqi do të bëjnë sot mbjelljen e pemës olimpike 2024.

Mbjellja e pemës do të bëhet para ndërtesës së Qeverisë në ora 13:30.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights