“Kam mbet vet, deshi me ardhë me m’këqyr vajza, po vëllau i im s’e la – Ja pse!”, rrëfim i trishtë i të moshuarit të verbër

Këtë javë në rubrikën “Porositë e Bablokut” të emisionit Kojshia Show, ishte një personazh, i cili rrëfeu një histori tejet të hidhur.

I moshuari Adem Mustafa, i cili ka mbetur edhe i verbër, jeton i vetëm dhe pa mbikëqyrje, madje i mungojnë edhe kushtet për jetesë.

Ai tregon se vajza e tij kishte dashur që të kujdeset për të, por sipas tij, i vëllai e kishte penguar.

Rrëfimin e tij të plotë mund ta dëgjoni në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights