Iu fejua vajza, Shyhrete Behluli ju habit me reagimin e saj

Familja Salihu kanë ndarë disa foto nga fejesa.

Nuk ka munguar as urimi i këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli, që është edhe nëna e Engjit.

Ajo ka reaguar në rrjetin social Instagram, duke ia uruar të bijës fejesën.

“Urime o yje”, ka shkruar Shyhretja.

Engjellusha u fejua me Mërgim Rizën, i cili jeton dhe punon në Zvicër.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights