Hoxhë Nesim Demiri provon t’i nxjerrë xhinin gruas Live në emision, ja çfarë i ndodh asaj – Shikoni si reagon hoxhë Skenderi

Këtë të diel në emisionin Kojshia Show u fol për sehiret dhe magjitë e zeza, ku të ftuar ishin hoxhë Nesim Demiri, i cili po ashtu njihet si hoxhë që bënë “rukje”, dhe hoxhë Skender Hoxha nga Prishtina.

Gjatë emisionit, hoxha Nesim Demiri improvizoi një seancë të “rukjes” live në emision. Derisa po improvizohej kjo seancë, hoxha Skender Hoxha kishte një reagim interesant.

Për më shumë detaje, shikoni emisionin në videon ë më poshtme:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights