23 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Gruaja nga Gjermani lajmërohet në emision dhe thotë se burri deshi me ia marrë fëmijët me sehire – Ja si reagon hoxha

Këtë të diel në emisionin Kojshia Show u fol për sehiret dhe magjitë e zeza, ku të ftuar ishin hoxhë Nesim Demiri, i cili po ashtu njihet si hoxhë që bënë “rukje”, dhe hoxhë Skender Hoxha nga Prishtina.

Gjatë emisionit, një grua nga Gjermania pretendoi se burri i saj donte t’ia merrte fëmijët me “sehire”. Ajo tregon se si i kishte ndihmuar hoxha Skender Hoxha, ta parandalonte këtë.

Për më shumë detaje, shikoni emisionin në videon ë më poshtme:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights