18.4 C
Pristina
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Grabitje e armatosur në Vushtrri

Në raportin 24 orësh të policisë raportohet se ka ndodhur një grabitje e armatosur në qytetin e Vushtrrisë.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se dy persona të panjohur, të maskuar nën kërcënimin e armës e kishin sulmuar fizikisht dhe ia kishin marr telefonin celular dhe kuletën në të cilën kishte pasur dokumente personale dhe para të gatshme”, thuhet në raport.

Viktima si pasojë e sulmit ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin për të cilin është njoftuar prokurori.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights