Fatmir Sheholli flet live në emision me Slavko Simiçin. Ai thotë se ka biseda të reja me Mimoza Kusarin dhe deputetë të tjerë të Kuvendit

Këtë javë, në emisionin Kojshia Show, mysafirë ishin: Nafi Çegrani, publicist dhe gazetar, i cili thotë se ishte zyrtar i UDB-së, si dhe Fatmir Sheholli, i njohur gjithashtu si ish-punonjës në UDB.

Sheholli, në këtë emision, pretendoi se po fliste live me zyrtarin e Listës Serbe, Slavko Simiçin. Madje, Sheholli thotë se ka të incizuara edhe biseda të tjera të Simiçit me Mimoza Kusarin, si dhe me deputetë të tjerë të Kuvendit.

Për ta parë këtë moment, shikoni emisionin e plotë më poshtë:

Kujtojmë se Fatmir Sheholli, edhe në një intervistë më herët në Kojshia Show, kishte pretenduar se kishte folur me Milan Radoiçiqin, për të cilën, ditë më vonë kishte thënë se ka qenë aktrim dhe jo bisedë e vërtetë. Për këtë bisedë të pretenduar, ai ishte ftuar për intervistim nga organet e rendit. /Korrespodenti

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights