Fadil Geci: Unë dhe Gani Geci do të jemi dëshmitarë në Hagë kundër Hashim Thaçit. Ja çfarë do të zbulojmë për të!

Këtë javë në emisionin “Kojshia Show”, mysafirë ishin: Fadil Geci, veprimtar i LDK-së dhe njëherazi edhe vëllai i Gani Gecit, dhe Gjovana Nikolli, vajza që njihet ndryshe si e dashura e të burgosurit Amarildo Nikolli.

Fadil Geci nuk e ka kursyer as kësaj radhe ish-presidentin Hashim Thaçi dhe shtabin e përgjithshëm të UÇK-së për komunikatën numër 59.

“Do të jemi dëshmitarë në Hagë kundër Hashim Thaçit dhe të gjithë atyre që kanë shkruar komunikatën numër 59,” deklaroi Fadil Geci.

Për më tepër, ndiqni emisionin e plotë në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights