E therin me thikë pa dashje, viktima përfundon në QKUK

Një person është therur me thikë mesditën e së mërkurës në Lipjan.

Policia ka njoftuar se në lidhje me rastin në stacionin policor janë shoqëruar dy të dyshuar dhe pas hetimeve është kuptuar se ngjarja kishte ndodhur aksidentalisht.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar ndërsa rasti ka shkuar në Gjykatë në procedurë të rregullt.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights