E paparashikueshme, Princi William ndalon Harryn të kthehet në familjen mbretërore!

Princi William është ai që e ka ndaluar Princin Harry të kthehet në familjen mbretërore në çdo mënyrë, formë apo mënyrë.

Këtë ka pohuar një burim i brendshëm. Është raportuar se William ka marrë rolin disiplinor brenda familjes mbretërore që mbante gjyshi i tij i ndjerë, Princi Philip.

Në pretendimet, të cilat u bënë në përgjigje të një sondazhi të ri të YouGov për mashkullin mbretëror më të popullarizuar, William ka përshkruar se sundon familjen “me një dorë të hekurt”. Siç raportohet nga Daily Beast, një burim tha: ”Ka një ndjenjë që William ka marrë rolin e Princit Philip. Philipi e sundonte familjen me grusht të hekurt. Tani William është në komandë kur bëhet fjalë për disiplinën familjare. Ai mund të bëhet i frikshëm!”

Ata shtuan se William po demonstron disiplinën e tij përmes një ndalimi absolut që Harry të kthehet në çdo mënyrë apo formë në familje. Rikujtojmë se Meghan Markle, e cila më vonë u bë Dukesha e Sussex përmes martesës së saj me Princ Harry, kishte një të kaluar pak të njohur që përfshinte një martesë të dështuar me producentin e filmit Trevor Engelson.

Tani, detajet nga ajo kohë priten të zbulohen në një dokumentar të ri, duke lënë Meghanin të shqetësuar. Meghan dhe Trevor kishin një marrëdhënie që zgjati shtatë vjet para se të shkëmbenin zotimet në një ceremoni piktoreske në Xhamajka në vitin 2011. Megjithatë, martesa e tyre zgjati vetëm dy vite para se ata ta quanin të mbyllur në vitin 2013. Meghan, e cila po përpiqej të bënte karrierë në botën e aktrimit, paraqiti divorcin, duke cituar dallime të pajustifikueshme.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights