E dhimbshme/ Vdesin nënë e bijë në një aksident komunikacioni në rrugën Dragash-Prizren

Një aksident me fatalitet ka ndodhur në rrugën Dragash- Prizren

Burime të IndeksOnline bëjnë me dije se në këtë aksident ka vdekur një grua dhe vajza e saj e mitur.

Aksidenti me fatalitet ka ndodhur pak momente më parë, dhe deri në publikimin e këtij lajmi, policia nuk ka dhënë ndonjë deklaratë zyrtare./IndeksOnline/

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights