19.5 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

E dhimbshme: Vdes pjesëtari i Policisë së Kosovës

Ka vdekur pjesëtari i Policisë së Kosovës nga Peja, Muhamed Çallakaj.

Sindikata e Policisë së Kosovës ka shprehur ngushëllime për familjen Çallakaj.

Njoftimi i plotë:

Telegram ngushëllimi!

Me rastin e vdekjes së pjesëtarit të policisë

Muhamed Çallakaj familjes, miqve dhe kolegëve të Policisë së Kosovës, ju shprehim ngushëllimet më të sinqerta!
Sindikata e Policisë së Kosovës

I ndjeri Muhamed Çallakaj ka qenë veteran i UÇK-së.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet ditën e nesërme (31.05.2024), në varrezat e qytetit në Pejë, në orën 15:00.

Funerali niset nga shtëpija e të ndjerit, rruga “Fatmir Ukaj”.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights