23 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

E dhimbshme: Mërgimtari në Francë ndahet nga jeta në moshë të re

Mërgimtari nga Gjilani, Donit Daku, është ndarë nga jeta në moshën 33-vjeçare.

Vdekjen e të riut, e kanë konfirmuar familjarët dhe të afërmit përmes postimeve në rrjete sociale.

Ai jetonte dhe vepronte në Strasbourg të Francës,

Atij do t’i jepet lamtumira e fundit në vendlindjen e tij, në Gjilan, sot më datë 27 mars në orën 12:00.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights