29.7 C
Pristina
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Daja që vrau mbesën, përdhunoi një 14-vjeçare në 2017! Motra e viktimës: E goditi me gur në kokë

Ka dalë dëshmia e motrës së të miturës që u përdhunua nga daja i Vasilikës në 2017.

Ai dhe e mitura ishin të afërm, por kjo që nuk e pengoi atë të abuzonte seksualisht dhe ta dhunonte.

Në vitin 2017, tezja dhe motra e vajzës 14 vjeçe që u përdhunua nga 37-vjeçari e përshkruan atë si një përdhunues jashtëzakonisht të rrezikshëm dhe i pamëshirshëm. 37-vjeçari ishte dënuar në vitin 2020 nga Gjykata e Jurisë së Përzier në Zakynthos dhe ishte i lirë derisa u gjykua nga Gjykata e Apelit: Pothuajse katër vjet pas dënimi i tij me nëntë vjet burg dhe shtatë vjet nga krimi i tij, autori ishte i lirë dhe i pandëshkuar. Sipas protothema.gr, motra e viktimës 14-vjeçare që është kushërira e babait të 11-vjeçares Vasilika), 37-vjeçari kishte joshur motrën e mitur në një vend të shkretë dhe pasi e kishte përdhunuar e ka kapur në qafë, duke e kërcënuar se do ta vriste. Vajza 14-vjeçare ka rezistuar dhe ka shpëtuar nga duart e 37-vjeçarit, pasi i ka thënë se do ta mbyllte gojën nëse do ta linte të kthehej në shtëpinë e saj.

Sipas dëshmisë së motrës së të miturës, 37-vjeçari e ka goditur me gur në kokë, e ka hipur në motor dhe e ka çuar në një vend të shkretë, aty ku e ka përdhunuar. Pasi vajza hapi sytë e pyeti se ku ndodhet, ai i mori celularin dhe ia fiku. Ai e kërcënoi ta mbyllte gojën.

Pasi kishte shpëtuar nga duart e tij, motra erdhi dhe na i tregoi të gjitha. Ajo kishte një goditje në kokë, gërvishtje në qafë. E kishte kapur për fyti dhe donte ta vriste. Ai e përdhunoi atë dhe e kërcënoi se do e vriste. Motra ime i thotë “mos më shqetëso, do të shkoj në shtëpi dhe nuk do t’i them askujt asgjë”. Dhe kështu ai e la dhe u largua”, deklaron motra e viktimës së parë, ku sipas saj, përdhunuesi pas këtij akti ka kaluar para shtëpisë së tyre sikur të mos kishte ndodhur asnjë gjë.

Sipas dëshmisë së motrës së të miturës, 37-vjeçari e ka goditur me gur në kokë, e ka hipur në motor dhe e ka çuar në një vend të shkretë, aty ku e ka përdhunuar. Pasi vajza hapi sytë e pyeti se ku ndodhet, ai i mori celularin dhe ia fiku. Ai e kërcënoi ta mbyllte gojën.

Pasi kishte shpëtuar nga duart e tij, motra erdhi dhe na i tregoi të gjitha. Ajo kishte një goditje në kokë, gërvishtje në qafë. E kishte kapur për fyti dhe donte ta vriste. Ai e përdhunoi atë dhe e kërcënoi se do e vriste. Motra ime i thotë “mos më shqetëso, do të shkoj në shtëpi dhe nuk do t’i them askujt asgjë”. Dhe kështu ai e la dhe u largua”, deklaron motra e viktimës së parë, ku sipas saj, përdhunuesi pas këtij akti ka kaluar para shtëpisë së tyre sikur të mos kishte ndodhur asnjë gjë.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights