13.4 C
Pristina
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Befason Shemi Ilirive: I thash gruas falma veç me Alberije Hadergjonajn du me te tradhtua – Ja çfarë me beri ajo!

Këtë të diel të diel në emisionin Kojshia Shoë, mysafir ishin Shkenda Dubova dhe Shemsi Krasniqi, i njohur si Shemi i grupit të Ilirëve.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights