Aksident në Vitomiricë – përfshihen tri vetura, në vend të ngjarjes dalin policia dhe ambulanca

Aksidentet e trafikut në rrugët e vendit nuk kanë të ndalur, ku si pasojë përveç dëmeve të shumta, po shkaktohen edhe viktima të shumta, raporton Gazeta Sinjali.

Një aksident i tillë ka ndodh sonte edhe në Vitomiricë të Pejës, ku janë përfshirë tri vetura.

Ende nuk dihet se a ka të lënduar, ndonëse në vend të ngjarjes ka dalë ambulanca dhe Policia.

Kjo e fundit ende nuk ka dalë me raport për rastin.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights