Aksident në Dardani, vetura për pak “hyn” në market

Para pak minutave ka ndodhur një aksident trafiku në lagjën Dardania, saktësisht në afërsi të tunelit nën “Kurriz”.

Një lexues i Insajderi ka dërguar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se vetura ka pësuar dëme materiale dhe pothuajse ka goditur një bankomat dhe një market afër.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights