Lajme

Aksident i rëndë në autostradën “Ibrahim Rugova”

Sot ka ndodhur një aksident trafiku në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Në fotografitë që ka siguruar ATV LIVE shihet se janë të përfshira një veturë dhe dy mjete trasportuese.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit apo nëse ka persona të lënduar. /ATVLIVE


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?