Veterani i Arsimit zbulon se si e rrahën serbët një mësues në shkolle për vdekje: Ja çfarë më ndodhi më pas

Sa vjen e bëhet me interesante rubrika “Porosia e Bablokut” që është në kuadër të emisionit Kojshia Show. Kësaj radhe, mysafir ishte veterani i Arsimit, Shaqir Rrustemi nga Zhegra.

Në bisedën e tij me moderatorin Sadri Imeri, ai ndau shumë histori nga jeta e tij si dhe punën që kishte bërë në arsim, në ditët më të vështira për popullin shqiptar të Kosovës.

Bisedën e tij të plotë e gjeni në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights