“Vëllai im më ndërroi me një grua, e më dha për një burrë plak – Ja çfarë i bëra burrit”, e moshuara tregon historinë e dhimbshme

Në rubriken “Porosit e Lokës”, në emisionin Kojshia Show, këtë javë mysafire ishte një e moshuar që quhet Miradie Demaçi, nga fshati Lloshkobar e Ferizajt.

Ajo i rrëfeu moderatorit Sadri Imeri se si vëllai i saj e kishte ndërruar me një grua tjetër dhe e martoi për një burrë plak.

Për më tepër ndiqeni emisionin më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights