‘Shokon’ Plaka: Kur më vdiq burri u gëzova, se mua më pëlqente një tjetër – Ja kush ishte ai!

Në rubriken “Porosit e Lokës”, në emisionin Kojshia Show, këtë javë mysafire ishte një e moshuar që quhet Miradie Demaçi, nga fshati Lloshkobar e Ferizajt.

Ajo i rrëfeu moderatorit Sadri Imeri se si vëllai i saj e kishte ndërruar me një grua tjetër dhe e martoi për një burrë plak.

Ajo thotë se ishte gëzuar kur i kishte vdekur burri, për arsye se asaj i kishte pëlqyer një person tjetër, i cili ishte me profesion inspektor.

Për më tepër ndiqeni emisionin më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights