Shokon Fatmir Zymberi: Mjeku i tha Adem Demaçit ki me vdekë edhe dy jave, Hetem Ramadani e pat shëruar pa barna – Ja çfarë kishte bërë!

Këtë të diel, mysafir në emisionin Kojshia Show ishin, Hetem Ramadani, që ndryshe njihet për aplikimin e mjekësisë alternative, si dhe biznesmeni, pronari i KFC-së, njëherësh edhe kryetari i bordit të Prishtina Mall, Fatmir Zymberi.

Biznismeni Fatmir Zymberi, në këtë emision ka thënë se Hetem Ramadani e kishte shëruar veprimtarin e çështjes kombëtare, Adem Demaçi, përmes mjekësisë alternative.

Më shumë detaje i gjeni në emisionin e plotë në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights