Prekëse/ Lokja: Dua ta shoh në ëndërr djalin që më ka vdekur, dua t’i them diçka sa jam gjallë!

Në rubrikën “Porositë e Lokës” në kuadër të emisionit Kojshia Show, çdo javë vijnë personazhe shumë interesante e histori drithëruese që të lënë pa fjalë.

Kështu, është edhe rrëfimi i të moshuarës Sevdije Kshtanjeva, nga Nerodimja e Ferizajit.

Ajo, mes lotëve rrëfen se si kalon jetën e vetmuar, dhe për merakun që i ka mbet këtë jetë, për djalin e saj të vdekur.

Ndiqeni më poshtë rrëfimin e saj në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights