Hoxha “godet” psikologun: Pacientët që nuk i ke shëruar, a mi jep mua t’i shëroj – Ja si reagon psikologu!

Emisioni Kojshia Show, edhe këtë javë trajtoi një temë mjaft interesante, bëhet fjalë për temën se a ekzistojnë “sehiret”.

Të ftuar në studio ishin hoxha Skender Hoxha dhe psikologu klinik, Hazir Elshani.

Në videon e më poshtme ju ftojmë t’i shikoni disa debate dhe momente mjaft interesante, ndër to edhe debati i ashpër mes hoxhës dhe psikologut.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights