Gruaja nga Amerika thotë se hoxhë Skenderi e shëroi nga magjitë dhe i ndihmoi mos me u nda nga burri!

Këtë të diel në emisionin Kojshia Show u fol për sehiret dhe magjitë e zeza, ku të ftuar ishin hoxhë Nesim Demiri, i cili po ashtu njihet si hoxhë që bënë “rukje”, dhe hoxhë Skender Hoxha nga Prishtina.

Gjatë emisionit, një grua nga Amerika bëri një rrëfim të pazakontë. Ajo tha se kishte probleme me burrin e saj si pasojë e magjive të zeza, prej të cilave pretendon se u shërua nga hoxha Skender Hoxha.

Për më shumë detaje, shikoni emisionin në videon ë më poshtme:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights