26.7 C
Pristina
E shtunë, 22 Qershor, 2024

E dhimbshme/ E moshuara: Dhanurtë lypin…, s’po vijnë me m’pa asnjëherë, veç Allahu më shoqëron!

Në rubrikën “Porositë e Lokës” në kuadër të emisionit Kojshia Show, çdo javë vijnë personazhe shumë interesante e histori drithëruese që të lënë pa fjalë.

Kështu, është edhe rrëfimi i të moshuarës Sevdije Kshtanjeva, nga Nerodimja e Ferizajit.

Ajo, mes lotëve rrëfen se si dhëndrit e saj nuk vinë ta vizatojnë dhe se e kalon jetën e vetmuar.

Ndiqeni më poshtë rrëfimin e saj në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights