29.1 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Befason Fatime Selimi: Mjekët i vodhën qelizat, por unë i ndihmova e sot ajo grua është shtatzënë – Ja kush ishte ajo!

Emisioni Kojshia Show, këtë të diel për mysafire kishte Fatime Selimin nga Ferizaj, një mjeke popullore e cila thotë se po ju ndihmon shumë grave të mbesin shtatzënë me metodat e saj popullore.

Fatimja, për emisionin Kojshia Show, ndau një rrëfim rrënqethës se si mjekët i kishin vvjedhur qelizat një grua dhe ajo prapë mbeti shtatzënë, pasi i ndihmoi ajo.

Ish ushtarja e FSK-së, Elta, e ka surprizuar Fatime Selimin, pasi është lajmëruar live në emision dhe i ka treguar se është shtatzënë pasi ka qenë tek Fatimja.

Për më shumë, shikoni emisionin e plotë në videon më poshtë:

Shënim:

Informacioni i paraqitur në këtë artikull bazohet vetëm në deklaratat e Fatima Selimit në emisionin Kojshia Show. Është e rëndësishme të theksohet se përvojat individuale mund të ndryshojnë, dhe pretendimet e bëra nga Fatima Selimi nuk janë verifikuar në mënyrë të pavarur. Lexuesit këshillohen të ushtrojnë maturi dhe të kërkojnë këshilla mjekësore profesionale për çdo shqetësim riprodhues ose vështirësi në ngjizje.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights