Befason Babloku: Ju thash vllaznive që më kanë ba sehire, duhni me m’bajtë – Ja cfarë më ndodhi

Këtë javë në rubrikën “Porositë e Bablokut”, për nderë të festës së Pavarësisë së Kosovës, ishin tre të moshuar mysafirë: Nazm e Mejdi Hajdari dhe Haxhi Agushi nga Jezerci i Ferizajt.

Bisedën e plotë të tyre me moderatorin Sadri Imeri e gjeni në videon më poshtë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights