Fero hap autosallon: Ju mirëpresim të gjithëve

Risitë nga Fero nuk kanë të ndalur.

Mëngjesin e sotëm ka zbuluar se do të hap një biznes të ri, ku kësaj radhe do të merret me makina.

“Lajmrim. Nga sot hapet biznesi im i ri dhe ju mirpresim te gjithve”, shkroi ai krahas publikimit.

Kujtojmë që Fero ka kohë që është distancuar nga muzika, duke iu përkushtuar fesë islame.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights