Vesa ‘godet’ Alby-n: Na ka gënjy, ka vazhduar profesionin në filma për të rritur

Ish-banorja e “BBVK”, Vesa Vllasaliu, së fundmi ka dhënë një intervistë për Indeksonline, ku ka folur edhe për jetën jashtë shtëpisë.

Ajo gjithashtu zbuloi se cila banore e ka zhgënjyer dhe cila ishte arsyeja.

Në videon më poshtë mund të dëgjoni rrëfimin e saj.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights