Publikohet klipi me pamjet ekskluzive të raportit mes Bucit dhe Santianës

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video material me protagonistë Santianën dhe Bucit.

Brenda video materialit janë paraqitur pamje ekskluzive nga relacioni i afërt mes tyre, biseda të ndryshme dhe prekje fizike, përfshirë edhe në pjesët intime.

Ndiqeni materialin në linkun e mëposhtëm, për të kuptuar më shumë detaje.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights