Lumbardhi, Alby dhe Adri ndërtojnë dordolec, Edona ua prish

Sot ka rënë bora e parë në Kosovë, e këtë gjë e kanë shijuar edhe banorët e Big Brother VIP Kosova.

Madje, Lumbardhi, Alby dhe Adri kanë ndërtuar edhe një dordolec, përcjell Klankosova.tv.

Por, ishte Edona ajo që në një moment ua ka prishur dordolecin dhe e ka gjuajtur Lumbardhin me kokën e tij.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights