Kush është vajza që do ta përfaqësojë Kosovën në Venezuelë?

Të Hënën më datë 01 Shtator është përzgjedhur fituesja e Miss Grand Kosova 2020. Ky eveniment i cili organizohet çdo vit nga Sherif Pacolli, këtë herë është bërë në formë jo të zakonshme për dallim nga herët tjera. Përzgjedhja e vajzave është bërë online për shkak të pandemisë kjo ngjarje nuk ka mundur të realizohet me event.

Nga 100 vajza të cilët kanë konkuruar për kurorën e artë, modelja e cila është përzgjedhur si më e bukura për ta përfaqësuar Kosovën në Venezulë është Frontina Gashi.

Frontina Gashi është pjesë aktive në fushën e Modës. Ka qenë pjesëmarrëse në Miss Shqiptarja në Botë, Miss North Albania dhe Miss Univers por duke bere punen e palodhshme dhe pa u dorzuar kurr Frontina tani morri cmimin qe ka deshiruar gjithmone. Poashtu kohët e fundit e kemi parë mjaft aktive në sete fotografike.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights