Del një hit i ri, të mërkurën, kënga që do t’ju “fiksojë”

Të mërkurën do të publikohet një bashkëpunim i shumëpritur në estradën kosovare.

Ermal Fejzullahu dhe Kida kanë bashkuar forcat për të lansuar një hit.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se kënga do të lansohet të enjten.

Kënga “Fiksim” vjen me videklip dhe premten se do të jetë një nga hitet verore.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights