“Zori pom qet… 1 cent shit se kom” – Tregtari i ndershëm që shet patate e hudra është në hall me jetën

Është në pension, por ende detyrohet të punojë sepse pensioni që ai merr as për së afërmi nuk ia mbulon shpenzimet.

Ai detyrohet që të shesë, patate, hudra dhe qepë, e nganjëherë edhe molla, shkruan lajmi.net

Tregtari i ndershëm tregon edhe për peripecitë në përgaditjen e produkteve deri te hedhja në treg.

Dhe tregu, kësaj radhe e “tradhëtoi“ duke mos arritur të shesë asgjë.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights