23 C
Pristina
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Zjarr e molotov para bashkisë/ Protestuesit djegin goma makinash, tensione në qendër të Tiranës

Edhe këtë të martë opozita është mbledhur para Bashkisë së Tiranës, ku përveç vezëve dhe fruta perimeve, sot janë shtuar edhe gomat.

Këtyre të fundit përfaqësues dhe mbështetës së opozitës i kanë vënë flakën, në shenjë revolte.

Po ashtu është tentua të hidhet edhe molotov, ndërsa policia ka krijuar kordon para godinës për të shmangur incidente të tjera.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights