Zhduket 67-vjeçari nga Peja, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e tij

Familja Trakaniqi nga Peja po kërkojnë ndihmë për gjetjen e familjarit të tyre, Gëzim Trakaniqit, 67-vjeçar.

Ai është zhdukur që nga dita e mërkurë në mëngjes dhe nuk dihet asgjë për fatin e tij.

67-vjeçari është larguar nga shtëpia e tij në rrugën “Eliot Engel”, në Pejë dhe deri më tani nuk është lajmëruar.

Familjarët bëjnë apel tek ata që mund të ketë informacione lidhur me të, të lajmërohen në ndonjërin nga stacionet e Policisë së Kosovës.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights