Zbulohet shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari

Kosova sot po feston 16 vjetorin e Pavarësisë.

Komuna e Mitrovicës së jugut, ka mbajtur ceremoninë e inaugurimit të Shtatores së Komandantit Legjendar Adem Jashari në sheshin kryesor të këtij qyteti.

Përveç përfaqësuesve të komunës, aty po marrin pjesë dhe Rifat Jashari e Bekim Jashari.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights