Vdes nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali ia vrau renë

Ka vdekur sot Zyrafete Lajqi, nëna e Edmond Lajqit, të arrestuarit për vrasjen e gruas së tij në Pejë të martën.

Nëna e të arrestuarit për vrasjen makabre në Pejë ka vdekur në spital, shkruan sot portali Indeksonline.

Sipas raportimit të mediumit, Zyrafete Lajqi po vuante nga një sëmundje e rëndë dhe ishte e shtrirë që një kohë në spital.

Ndërkaq, Edmond Lajqi po mbahet në paraburgim me akuzën se mëngjesin e djeshëm ka vrarë gruan e tij, Gjyljetën. Motivet e vrasjes nuk janë zbardhur ende.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights