“Unë e marrë armën për mos me t’lanë me bo bashkim me Shqipërinë dhe për me mbrojtë shtetin e Kosovës”

Publicisti kontravers, Nexhmedin Spahiu, ka thënë se do të marrte armën për të mos lejuar bashkimin e Kosovës me Shqipërinë, përcjell Periskopi.

Këtë, ai e tha derisa është pjesë e një seriali të ri komik me emrin, “Bani Dani GMBH”.

Në promon e publikuar të këtij seriali, Spahiu thotë;

“Edhe unë e marrë armën për mos me t’lanë ty me bo bashkim me Shqipërinë dhe për me mbrojtë shtetin e Kosovës. Edhe ti ke njerëz që të përkrahin, edhe unë kam njerëz që më përkrahin, që do me thënë, fillon lufta civile”.

Dëgjojeni edhe videon e plotë:

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights