Therje me thikë në qendër të Mitrovicës, policia dhe ambulanca në vendin e ngjarjes

Një therje me thikë dyshohet se ka ndodhurnë qendër të Mitrovicës, ku nga raportimet e para thuhet se rasti ndodhi në rrugën “Evlia Qelebia”.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë tri patrulla policore dhe autoambulanca.

Policia siç thonë dëshmitarët ka bllokuar rrugën dhe po mbledh pamje nga kamerat e sigurisë tek vendi i ngjarjes.

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights