Sërish gjuajtje me armë në Lagjen e Muhaxhirëve në Prishtinë

Pak minuta më parë, ka pasur sërish gjuajtje me armë në Lagjen e Muhaxhirëve në Prishtinë.

ATV mëson se forca të shumta të policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihen më shumë detaje rreth kësaj ngjarje.

Kujtojmë se gjatë ditës së sotme, pikërisht në këtë lagje ka ndodhur një rrahje dhe plagoje me armë zjarri. /atvlive.tv

PUBLIKIMET E FUNDIT

TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Verified by MonsterInsights